SCOTCHBOND UNIVERSAL PLUS – NOWOŚĆ OD 3M ESPE

SCOTCHBOND UNIVERSAL PLUS – NOWOŚĆ OD 3M ESPE

Już od pewnego czasu mamy możliwość zakupu nowego jedno składnikowego Bondu z rodziny produktów 3M ESPE. Jest on pierwszym uniwersalnym klejem nieprzepuszczającym promieniowania rentgenowskiego, minimalizującym ryzyko błędnej diagnozy RTG. Zapewnia doskonałą adhezję do wszystkich podłoży dentystycznych , w tym ceramiki szklanej, bez konieczności stosowania osobnego podkładu, silanu lub aktywatora. Wspiera minimalnie inwazyjną stomatologię poprzez wiązanie i uszczelnianie ubytków, spowodowanych próchnicą zębiny. Formuła nie zawiera pochodnych BPA, takich jak BisGMA i praktycznie nie występuje nadwrażliwość pozabiegowa.

W grupie jednoskładnikowych bondów 3M ESPE oferuje już wypróbowany, bardzo popularny SINGLE BOND UNIVERSAL. Jego wskazania są podobne, możliwość stosowania do wszystkich technik total-etch , self-etch i do wszystkich podłoży dentystycznych. Oba Bondy 7-generacji mają doskonałe właściwości adhezyjne.

W odniesieniu do nowych regulacji prawnych związanych z reklamą wyrobów medycznych informacje i produkty przedstawione na stronie, skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej oraz sprzedawców i serwisantów
sprzętu medycznego. W związku z tym prosimy o potwierdzenie, czy jesteś specjalistą z branży.