BIAŁE ZĄBKI JAK PEREŁKI !!!

BIAŁE ZĄBKI JAK PEREŁKI !!!

Zbliża się lato i wakacje. Każdy z Państwa Pacjentów chciałby pięknie wyglądać i lśnić białym uśmiechem. Nic prostszego – umówić się na przegląd, wyczyścić, wypiaskować ząbki w gabinecie a może i umówić się na wybielanie zębów. W naszej ofercie żeli do wybielania znajdziecie Państwo :

  • żele do wybielania domowego
  • żele do wybielania gabinetowego
  • żele do wybielania zębów po zabiegach endodontycznych

Do domowego wybielania polecamy Opalescence 10% lub 16% w 3 smakowych wariantach : melon, mięta i bez smaku. Można zamówić pojedyncze strzykawki lub zestaw 8-strzykawkowy z płynnym koferdamem, pastą.

W rodzinie żeli do wybielania domowego Opalescence są też gotowe do użycia napełnione nakładki wybielające. Zawierają one 6% aktywny żel wybielający (Nadtlenek wodoru o stężeniu 6%). Zestaw Opalescence Go zawiera – 10 szt. nakładek górnych i 10 szt. nakładek dolnych. Dostępne smaki to melon i mięta.

Do wybielania gabinetowego idealny jest Opalescence Boost o stężeniu 40%. Dostępne są zestawy dla 2 pacjentów i dla 4 pacjentów. Wszystkie zestawy zawierają płynny koferdam.

Do wybielania zębów po leczeniu endodontycznym polecamy Opalescence Endo o stężeniu 35%.

W odniesieniu do nowych regulacji prawnych związanych z reklamą wyrobów medycznych informacje i produkty przedstawione na stronie, skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej oraz sprzedawców i serwisantów
sprzętu medycznego. W związku z tym prosimy o potwierdzenie, czy jesteś specjalistą z branży.